Chci být partnerem projektu Příběh obrazu

Vyber si co chceš být!

Pro náš projekt hledáme nadšené spolupracovníky a partnery.

Je to inspirující pocit vidět kolik kreativního potenciálu mají děti, jaké jsou jejich rozvíjející se talenty a jakých pokroků dosahují při inspirujícím vedení. 

Hledáme partnery pro krajská centra projektu, kteří by organizačně zajišťovali průběh soutěží a následné aktivity v regionu - výstavy, marketing, přednášky, kurzy atp.

Hledáme umělkyně a umělce, kteří jsou profesionály ve svém oboru, chtějí se podělit o své zkušenosti, znalosti a baví je sdílení, komunikace s veřejností a dětmi. Vaše zaměření může být libovolné, důležitá je chuť a zájem inspirovat ostatní, i neumělce, k tvoření:)

Hledáme mediální partnery, kteří podpoří náš záměr a propojí jej s veřejností a institucemi v celospolečensky přínosný projekt. Je to inspirující pocit vidět kolik kreativního potenciálu mají děti, jaké jsou jejich rozvíjející se talenty a jakých pokroků dosahují při inspirujícím vedení.

Hledáme také partnery, kteří milují výtvarné umění a literaturu a mají zájem finančně nebo hmotně podpořit veřejně prospěšný a úspěšný projekt s velkým potenciálem.

Staňte se součástí naší komunity a zapojte se do spolupráce. 

Stojí to za to :).

Tým projektu Příběh obrazu.